קיה טרייד אין

למה לבחור

בטרייד אין בקיה רחובות?

חיסכון משמעותי מאוד בזמן ואנרגיה

חוסכים את ההתאמצות לפרסם מודעה – לכתוב, לצלם תמונות, לצלם וידאו, להעלות מודעות, להיות זמין לטלפונים, לענות ללא מעט טלפונים, הרבה טלפונים של “סתם מתעניינים” – לא רציניים ששואבים זמן ואנרגיה, לנהל משא ומתן עם אנשים (משאים ומתנים יכולים לפעמים להיות מתישים מאוד). אחרי שעברנו את כל זה מתחילים לבוא אנשים לראות את הרכב. לעשות “סיבוב”. עוד זמן שצריך לפנות. להיפגש עם מתעניינים (כמובן שלא כל מי שנפגשים איתו באמתו קונה את הרכב), לדאוג שהרכב יהיה נקי, עוד משאים ומתנים. ובסוף לפנות עוד זמן (בדרך כלל על חשבון זמן עבודה) וללכת עם הקונה הפוטנציאלי לבדיקה. בטרייד אין שלנו אפילו לא צריך ללכת לדואר – מפתח מול מפתח.

לא “נתקעים” בלי רכב

מכרת את הרכב? מזל טוב. רק עכשיו, במכירה רגילה, אתה צריך לוותר על הנוחות של הרכב עד שתמצא רכב חדש. בטרייד אין שלנו אתה נשאר עם הרכב הישן גם לאחר חתימת החוזה. עד שהרכב החדש מגיע.

ראש שקט

יש חברה רצינית שעומדת מאחורי מכירת הרכב. לא צריך לחשוש שיום אחרי מכירת הרכב “גילת תקלה לא ידועה” או משהו בסגנון. במקרה שקונים רכב מבעלות פרטית לא צריך לחשוש “מי הבעלים של הרכב” ואם הכול כשר. נהנים מרכב חדש וחוסכים בדיוק את התקלות וכאבי הראש האלה.

תהליך הרכישה בקיה טרייד אין

מגיע אלינו, מקבל הצעת מחיר ראשונית

בודקים את נתוני הרכב ואת מצבו

סוגרים מחיר סופי ומשלמים את ההפרש

* אתה נשאר עם הרכב המשומש עד לקבל הרכב החדש

ביום הגעת הרכב החדש אתה מקבל אישור העברת בעלות לרכב הישן ויוצא עם הרכב החדש

מזל טוב!!