קיה בית שמש

מרכז שרות ומכירה - מוסך קיה בית שמש

מרכז שרות ומכירה קיה זני משלב מחלקת מכירות, אולם תצוגה ובנוסף מרכז שרות אזורי המספק שרותי מוסך ותיקונים לכלל תושבי בית שמש

האופציות של הנהג הישראלי בנוגע לקניית רכב גדלו משמעותית בשנים האחרונות. עוד ועוד יצרניות רכב זיהוי את האפשרות להיכנס לשוק הישראלי והתוצאה היא כבישים עמוסים. עם זאת, מבין כל יצרניות הרכב מתבלטת היצרנית הדרום קוריאנית קיה. קיה מציגה ליין רחב של רכבים שיכולים להתאים להרבה מאוד סוגים של צרכנים.

קיה מכירה היטב את הקהל הישראלי ויודעת לתת לכל סוג של לקוח את המענה הנכון. זה מתחיל מקיה פיקנטו, שהיא קטנה וקומפקטית, ולכן, מתאימה לערים צפופות. יש גם את קיה ריו המשפחתית, קיה נרו ההיברידית וכמובן הספורטאז’ המשפחתית החזקה והגדולה. עם זאת, הכוח של קיה היא לא רק במכוניות האיכותיות מבחינה מכנית ופרקטית, אלא גם במרכזי השירות שלה.

ידוע כי קשה מאוד לקבל שירות טוב בכל הנושא של רכב בארץ, וכאן קיה מבדילה את עצמה. לקיה יש מגוון רחב של מרכזי שירות ומכירה בארץ, כולל מרכז שירות קיה בית שמש שמשרת את כל הסביבה של ירושלים, מודיעין ואפילו הישובים הסמוכים. מרכזי שירות איכותיים הם חלק גדול מהתמורה שמקבלים עבור הכסף שמשלמים על הרכב.

מרכז קיה בית שמש הוא מרכז גדול מאוד, עם הרבה מאוד אנשי מקצוע של קיה מכל הסוגים. כלומר, אנשי מכירות, תחזוקה ופיתוח, שהמטרה שלהם היא להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוחות קיה, לפני, בזמן ואחרי הקנייה. הליווי של אנשי קיה בבית שמש הוא ייחודי ואין שני לו בתחום הרכב.

כאשר אדם נכנס למרכז קיה בבית שמש הוא יודע שהוא יקבל את השירות הטוב ביותר והאמין ביותר בכל האזור. לכן, עליו לקחת בחשבון לא רק את הקנייה עצמה, אלא את הליווי שהוא יקבל שלאחריה וזה כולל טיפולים, שדרוגים ובונוסים נוספים.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת

08-9462642

מוסך קיה מודיעין